Trenutno smo nedostupni...

Tournament informations

Results and placement of competitors
Sparing
Pioniri sparring 5-7 godina -20 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Meldin Kalač - Bajša
2.
Aljoša Đurić - Romanija Pale
3.
Momčilo Lazarević - Ozon
3.
Marko Radulović - Ozon
Pioniri sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tadija Medaković - Soko
2.
Todor Savić - Princip
3.
Anis Buljubašić - Doboj
3.
Mihajlo Marjanović - Šekovići
Pioniri sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rastko Živković - Tae Lo
2.
Vid Savić - Hwarang
3.
Todor Savić - Princip
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Minel Kalač - Bajša
2.
Uroš Stjepanović - Šekovići
3.
Strahinja Tanacković 1 - Srpski Soko
3.
Novak Alempić - Ozon
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Ilić 1 - Srpski Soko
2.
Ilija Maksimović - Ozon
3.
Lazar Pantić - Tae Lo
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavle Dominković 1 - Srpski Soko
2.
Jovica Popović - Hwarang
3.
Milan Jakovljević - Tae Lo
3.
Andrej Jović - Šekovići
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Alempić - Ozon
2.
Darko Kojić - Šekovići
3.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
Mlađi kadeti sparring 8-10 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Miloš Radulović - Ozon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - Šekovići
2.
Strahinja Lazarević - Ozon
3.
Matej Novaković 1 - Srpski Soko
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Radovanović - Tae Lo
2.
Dušan Mlađenović - Princip
3.
Matijas Kitić - Hwarang
3.
Nikola Krpan - Princip
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Smajić - Doboj
2.
Bojan Lučić - Ozon
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maksim Radović - Tong Il
2.
Stefan Miloš Petković - Tong Il
3.
Stribor Zekić 1 - Srpski Soko
3.
Stefan Đorđić - Šekovići
Stariji kadeti sparring 11-13 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Miloš Petković - Tong Il
2.
Maksim Radović - Tong Il
3.
Stefan Lazarević - Ozon
3.
Nikola Klačar - Romanija Pale
Stariji kadeti sparring 11-13 godina +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Radišić - Falcon
2.
Luka Jokić - Tae Lo
3.
Nikola Grujčić - Ozon
3.
Zoran Mitrovic - Tae Lo
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Ševo - Romanija Pale
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Merzliakov - Soko
2.
Nenad Ajvaz - Sung
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Mlađenović 1 - Srpski Soko
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Lazić 1 - Srpski Soko
2.
Stefan Savić - Falcon
3.
Mihajlo Katic - Tae Lo
3.
Mateja Janković 1 - Srpski Soko
Mlađi juniori sparring 14-15 godina -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Marković - Srpski Soko
2.
Ognjen Radišić - Falcon
Mlađi juniori sparring 14-15 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Popović - Hwarang
2.
Kristijan Savić - Romanija Pale
3.
Dejan Kojić - Šekovići
Stariji juniori sparring 16-17 godina -51 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Merzliakow - Soko
Stariji juniori sparring 16-17 godina -69 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
2.
Nikola Matrinović - Soko
Stariji juniori sparring 16-17 godina -75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Dimitrić - Doboj
2.
Nikola Matrinović - Soko
Seniori sparring 18-40 godina -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristian Zekić - Šekovići
2.
Domen Arko - Begunje
Seniori sparring 18-40 godina -78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - Šekovići
2.
Gabriel Daraban - Falcon
Seniori sparring 18-40 godina -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Savić - Šekovići
2.
Darko Savić - Ozon
Seniori sparring 18-40 godina -92 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Sekulić - Hwarang
Pionirke sparring 5-7 godina -20 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vera Mandić - Romanija Pale
Pionirke sparring 5-7 godina -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Bukvić - Soko
2.
Marija Maksimović - Ozon
Pionirke sparring 5-7 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Đurić - Tae Lo
2.
Emilija Rankovic - Tae Lo
3.
Maša Volčjak - Begunje
3.
Maša Savić - Princip
Pionirke sparring 5-7 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Vlačić - Srpski Soko
Mlađe kadetkinje spparing 8-10 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Stanišić - Romanija Pale
2.
Aleksandra Živanović - Tae Lo
3.
Lara Vidović - Falcon
3.
Maša Voolcjak - Begunje
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Zelenika - Falcon
2.
Anastasija Skopljak 1 - Srpski Soko
3.
Marija Manjak - Ozon
3.
Lidija Birčaković 1 - Srpski Soko
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maša Tadić 1 - Srpski Soko
2.
Dunja Jović - Tong Il
3.
Nataša Džuović - Šekovići
3.
Jana Birčaković 2 - Srpski Soko
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dunja Jović - Tong Il
2.
Elena Lončar - Tong Il
3.
Teodora Negovanović - Tong Il
3.
Milica Đajić - "stanari" Stanari
Mlađe kadetkinje sparring 8-10 godina +45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Dragićević - Tae Lo
2.
Teodora Matic - Tae Lo
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Selena Jolić - Romanija Pale
2.
Jelena Grnja - Falcon
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lena Avramov - Bajša
2.
Nevena Mlađenović - Princip
3.
Maša Popović - Princip
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kalina Ivanišević - Bajša
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Nevena Mlađenović - Princip
3.
Jana Miloradović - Tong Il
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Savić - Falcon
2.
Katarina Katić 2 - Srpski Soko
3.
Teodora Pantić - Romanija Pale
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Đurasović - Tong Il
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Đurasović - Tong Il
2.
Karmen TapaloviĆ - Shark Dubrovnik
3.
Ema Stevanović - Hwarang
3.
Dorotea Petrović - Soko
Starije kadetkinje sparring 11-13 godina +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Milošević - Falcon
2.
Katarina Hercegovac - Falcon
3.
Iva Mitrović - Ozon
3.
Miljana Rolović - Tong Il
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Živković - Princip
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Minela Kalač - Bajša
2.
Tijana Živković - Princip
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ksenija Kljajić - Princip
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Kičinja - Princip
2.
Tatjana Vojnović - Princip
3.
Vanja Majkić - Princip
3.
Damjana Terzić - Romanija Pale
Mlađe juniorke sparring 14-15 godina -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - Doboj
2.
Jana Klačar - Romanija Pale
Starije juniorke sparring 16-17 godina -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Spasojević - Doboj
2.
Nina Vukanović - Shark Dubrovnik
Starije juniorke sparring 16-17 godina -70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
Starije juniorke sparring 16-17 godina +70 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Lovrič - Begunje
Seniorke sparring 18-40 godina -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Lazarevič - Begunje
Seniorke sparring 18-40 godina -57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Lazarevič - Begunje
Seniorke sparring 18-40 godina -62 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ninnaa Vukanoviccc - Shark Dubrovnik
Seniorke sparring 18-40 godina -72 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari
Seniorke sparring 18-40 godina -77 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Lovriič - Begunje

TUL
Pioniri 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rastko Živković - Tae Lo
2.
Relja Stefanović - Srpski Soko
3.
Vid Savić - Hwarang
3.
Mihajlo Mirković - Srpski Soko
Mlađi kadeti 8-10 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Pavle Dominković 1 - Srpski Soko
Mlađi kadeti 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Ilić 1 - Srpski Soko
2.
Vasilije Pajić - Tae Lo
3.
Strahinja Tanacković 1 - Srpski Soko
3.
Milan Jakovljević - Tae Lo
Mlađi kadeti 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Žarko Petrić - Srpski Soko
2.
Minel Kalač - Bajša
3.
Mihajlo Dačović - Princip
3.
Lazar Pantić - Tae Lo
Stariji kadeti 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Stefanović - Sung
2.
Matijas Kitić - Hwarang
3.
Vuk Radovanović - Tae Lo
3.
Uroš Stojanović - Šekovići
Stariji kadeti 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Novaković 1 - Srpski Soko
2.
Dušan Mlađenović - Princip
3.
Nikola Klačar - Romanija Pale
3.
Đorđe Radonić - Hwarang
Stariji kadeti 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maksim Radović - Tong Il
2.
Aleksandar Ćosić 1 - Srpski Soko
Stariji kadeti 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stribor Zekić 1 - Srpski Soko
2.
Nikola Krpan - Princip
3.
Luka Jokić - Tae Lo
3.
Stefan Miloš Petković - Tong Il
Mlađi juniori 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Merzliakov - Soko
2.
Marko Mlađenović 1 - Srpski Soko
3.
Nenad Ajvaz - Sung
3.
Mateja Janković 1 - Srpski Soko
Mlađi juniori 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Ševo - Romanija Pale
2.
Luka Đukić - "stanari" Stanari
Mlađi juniori 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Savić - Romanija Pale
2.
Maj Doobida - Begunje
3.
Ognjen Radišić - Falcon
Mlađi juniori 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Lazić 1 - Srpski Soko
2.
Mihajlo Katic - Tae Lo
3.
Ognjen Popović - Hwarang
3.
Aleksandar Božić - Šekovići
Stariji juniori 16-17 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Dimitrić - Doboj
Stariji juniori 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Merzliakow - Soko
2.
Jakob Aljaž Vuzem - Begunje
Stariji juniori 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - Šekovići
Seniori 18-40 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jakob Vuzem - Begunje
2.
Gabriel Daraban - Falcon
3.
Kristijan Sekulić - Hwarang
Seniori 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristian Zekić - Šekovići
2.
Luka Vlačić - Šekovići
3.
Milan Savić - Šekovići
Seniori 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Domen Arko - Begunje
Pionirke 5-7 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maša Volčjak - Begunje
Pionirke 5-7 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Đurić - Tae Lo
2.
Emilija Rankovic - Tae Lo
3.
Andrea Vlačić - Srpski Soko
Mlađe kadetkinje 8-10 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Stanišić - Romanija Pale
2.
Sofija Blagojević 1 - Srpski Soko
3.
Elena Lončar - Tong Il
3.
Aleksandra Živanović - Tae Lo
Mlađe kadetkinje 8-10 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lidija Birčaković 1 - Srpski Soko
2.
Lara Vidović - Falcon
3.
Maša Voolcjak - Begunje
3.
Nataša Džuović - Šekovići
Mlađe kadetkinje 8-10 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maša Tadić 1 - Srpski Soko
2.
Iva Dragićević - Tae Lo
Starije kadetkinje 11-13 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karmen TapaloviĆ - Shark Dubrovnik
2.
Selena Jolić - Romanija Pale
3.
Ema Stevanović - Hwarang
Starije kadetkinje 11-13 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Milošević - Falcon
2.
Maša Popović - Princip
3.
Jelena Grnja - Falcon
3.
Katarina Marić - "stanari" Stanari
Starije kadetkinje 11-13 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lena Avramov - Bajša
2.
Miljana Rolović - Tong Il
3.
Katarina Katić 2 - Srpski Soko
3.
Kalina Ivanišević - Bajša
Starije kadetkinje 11-13 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Đurasović - Tong Il
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Jovana Ristić - Hwarang
3.
Katarina Hercegovac - Falcon
Mlađe juniorke 14-15 žuti pojas 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Minela Kalač - Bajša
2.
Helena Milić - Falcon
Mlađe juniorke 14-15 zeleni pojas 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Živković - Princip
Mlađe juniorke 14-15 plavi pojas 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjana Terzić - Romanija Pale
2.
Karmen Tapalovic - Shark Dubrovnik
3.
Tatjana Vojnović - Princip
3.
Ksenija Kljajić - Princip
Mlađe juniorke 14-15 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Kičinja - Princip
2.
Milica Nedić - Doboj
3.
Jana Klačar - Romanija Pale
Starije juniorke 16-17 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - Šekovići
2.
Nina Vukanović - Shark Dubrovnik
Starije juniorke 16-17 crveni pojas 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Spasojević - Doboj
2.
Milana Radaković - Princip
3.
Tijana Marić - Princip
Starije juniorke 16-17 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Lovrič - Begunje
Seniorke 18-40 crni pojas 1.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ninnaa Vukanoviccc - Shark Dubrovnik
Seniorke 18-40 crni pojas 2.Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - "stanari" Stanari
2.
Nikolina Lazarevič - Begunje
3.
Kristina Lazarevič - Begunje
3.
Elena Lovriič - Begunje

Kick
For any additional information regarding the rules, registrations and competitors, please call:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.