x TKDBIH - Portal za prijave taekwondo takmičenja
Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Rizvan - Fenix
2.
Omar Mujagić - Fenix
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medin Aganović - Fenix
2.
Ermin Silajdžić - Fenix
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnel Husejnović - Fenix
Vrtićanci B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nezir Žunić - Fenix
Vrtićanci A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Mujkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emin Kovač - Bosna Visoko-moštre
3.
Ali Nukić - Bosna Visoko-moštre
3.
Davud Zilić - Fenix
Vrtićanci A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Omanović - H Hvojnica
2.
Rejhan Ždralić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Sokolović - Sarajevo
2.
Semil KariĆ - Jale
3.
Dani Tubin - Novi Grad Sarajevo
3.
Belmin Karić - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanci A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Patković - Jale
2.
Emin Alić - Fenix
3.
Kerim Godinjak - Novi Grad Sarajevo
3.
Harun Fajić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bilal Bašić - Bosna Visoko-moštre
2.
Faris OsmanagiĆ - Željezničar
3.
Adnan Pita - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Mandžić - Fenix
2.
Malik Aganović - Fenix
3.
Ajnur Keso - Fenix
3.
Viktor Dulčić - Alfa
Vrtićanci A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Vasic - Tekvondo Broj 1
2.
Davud Dervić - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanci A +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Hasanspahić - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanke B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Zukic - Fokus
2.
Amina Hodžić - Bosna Visoko-moštre
3.
Merjem Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Džafić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Kriko - Start
Vrtićanke A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Zukic - Fokus
2.
Alejna Čaušević - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milena Milosavljevic - Tekvondo Broj 1
2.
Nadija Malbašić - Bugojno
Vrtićanke A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
2.
Emina Alić - Novi Grad Sarajevo
3.
Sajra Mujezinović - Start
Vrtićanke A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
2.
Luna HuĐek - Željezničar
3.
Sara Dautović - Alfa
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Hodžić - Bosna Visoko-moštre
2.
Nora Frimel - Željezničar
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Milićević - Fokus
2.
Nur Bišanović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Malbašić - Bugojno

Kick
Kick M9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tahir Halepović - Olimpic Sarajevo
2.
Faris Karahmet - Olimpic Sarajevo
3.
Nadin Jajac - Olimpic Sarajevo
Kick M8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Kanlić - Olimpic Sarajevo
Kick M6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Kapetanović - Novi Grad Sarajevo
Kick M5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Čaušević - Olimpic Sarajevo
Kick M3 - 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
Kick F9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Kriko - TKD START
2.
Nedžmina Piljug - Nur
Kick F8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejla Ismić - Olimpic Sarajevo
Kick F7 - 2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adina Sejdinović - Dragon
Kick F6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Piljug - Nur
Kick F5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Larisa Hedžić - Start
2.
Amina Čolić - Dragon
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.