Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abbas Ramic - Tešanj
2.
Semir Halilović - Tešanj
3.
Anur Sarić - Šampion
3.
Ilhan KariĆ - Jale
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bakula - Poskok PosuŠje
2.
Fatih Hrustić - Nur
3.
Dusan Radulovic - S 3
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Šetka - Zrinjski
2.
Faris Demirovic - Šampion
3.
Mak Međuseljac - Šampion
3.
Luka Martinac - Zrinjski
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
2.
Bakir Hasić - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Isaković - Šampion
2.
Azur Agicic - Bosna Visoko-moštre
3.
Nikola Turudija - Skorpion
3.
Mujanović Hamza - Jale
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Beganović - Kwon Klopče
2.
Arman Mujezinović - Start
3.
Salih Hodžić - Bugojno
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Musija - Bosna Visoko-moštre
2.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Eldar Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Luka Mladjan - Imperium Pazova
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amer Gladović - Bosna Visoko-moštre
2.
Imran Tucakovic - Iskra
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko-moštre
2.
Riad Dervishi - Ulcinj
3.
Berin Mujkić - Alfa
3.
Josip Kovač - K BuŠko Blato
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Bosna Visoko-moštre
2.
Marko Ištuk - Magone Livno
3.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Terzic - Bosna Visoko-moštre
2.
Velid Čusto - Shenron
3.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ady Huseinovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Veljko Boskovic - Zvornik
3.
Karlo Mihaljević - Magone Livno
3.
Marino Maganić - Magone Livno
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nail Alic - Tešanj
2.
Benjamin Gačanin - Šampion
3.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Marić - Zvornik
2.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
2.
Adijan Džabija - Šampion
3.
Kerim Aladžuz - Victory
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Demirovic - Šampion
2.
Elmedin Tucakovic - Iskra
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Husetović - Jale
2.
Rijad Osmanagic - Željezničar
3.
Aleksa Pelemiš - Zvornik
3.
Djordje Živković - Zvornik
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - Tešanj
2.
Amer Trebo - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ahmed Mukača - Šampion
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Nestorovicc - S 3
2.
Eman Čavalić - Šampion
3.
Abdulah Orlić - Jale
3.
Hamza Heco - Jale
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko-moštre
2.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
3.
Hasan Hadrović - Victory
3.
Enis Jusić - Bosna Visoko-moštre
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Caluk - Bosna Visoko-moštre
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Anes Šiljak - Jale
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
2.
Nedim Lisak - Bosna Visoko-moštre
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Alen Čović - Centar Hadžići
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mustafa Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Muhamed Bibuljica - Olimpic Sarajevo
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Šampion
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
2.
Muhammed Fatih Adilović - Centar Hadžići
3.
Ante Kovač - K BuŠko Blato
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Bajraktarević - Šampion
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Nedzla Music - Skorpion
3.
Mija BegiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Nur Spahić - Šampion
2.
Aiša Isaković - Šampion
3.
Turkes Emina - Tešanj
3.
Ilma Hodović - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nestorovic Marija - S 3
2.
Anastasija Mitrovic - Jopa
3.
Nadja Gojak - Šampion
3.
Jana Mijovic - S 3
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Grujić - Imperium Pazova
2.
Ajša Pjano - Šampion
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alejna Ramović - Šampion
2.
Sumeja Ceman - Tešanj
3.
Amna NeziĆ - Jale
3.
Merjem Malbašić - Bugojno
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Dzejna Pušćul - Nur
3.
Esma Pašalić - Jale
3.
Marija Gligoric - Imperium Pazova
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea SabljiĆ - Poskok Kočerin
2.
Jelena Ćeško - Cro Star
3.
Merjem Rabihic - Tešanj
3.
Petra Martinac - Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isra Zuban - Nur
2.
Iva Marić - Cro Star
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Elkaz - Shenron
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Kobiljak - Victory
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Stojanović - Imperium Pazova
2.
Adela Fafulovic - Iskra
3.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Merima Vatreš - Škola Sporta Delfin
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Baletic Lana - S 3
3.
Nikolina Mudrinic - Kozara Prijedor
3.
Aylin Šarotić - Šampion
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Pržulj - Željezničar
2.
Lana Stanić - Orašje
3.
Anesa Zrno - Bosna Visoko-moštre
3.
Nina Golemac - Zrinjski
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Esma Ramić - Victory
3.
Nejla Kriještorac - Alfa
3.
Samra Horman - Iskra
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Šampion
2.
Natalija Savković - Derventa
3.
Ksenija Savic - Imperium Pazova
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
2.
Anamarija GaŠpar - Poskok Kočerin
3.
Nejra Duran - Victory
3.
Farah Hadzibajrić - Šampion
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melina Sejtarija - Željezničar
2.
Mia Bubica - Željezničar
3.
Ajla Omanović - H Hvojnica
3.
Nejra Ibrahimkadic - Tešanj
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adina Kobilica - Jale
2.
Nejra Muratović - Bugojno
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Lemeš - Fenix
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Šampion
2.
Amina Sarač - Victory
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hanadi Šarotić - Šampion
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jokic - Zvornik
2.
Nihada Hodzic - Tešanj
3.
Asja Eminović - Šampion
3.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Bosna Visoko-moštre
2.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
3.
Sumeja Kubat - Victory
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Šampion
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - Tešanj
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - TKD Akademija Tešanj
2.
Lamija Husić - TKD Alfa
3.
Amina Hrvat - Bosna Visoko-Moštre

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.