Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Mlađi kadeti A -43
2
2
4
4
2.
Gusar
Mlađi kadeti A -33
2
2
4
3
3.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -30
2
2
4
3
4.
Monter
Mlađi kadeti A -36
1
1
2
2
5.
H Hvojnica
Mlađi kadeti A -39
1
1
1
1
6.
Zrinjski
Mlađi kadeti A -33
2
1
3
1
7.
S 3
Mlađi kadeti A -30
1
0
1
-1
8.
S 3
Mlađi kadeti A -39
1
0
0
-1
9.
Čapljina
Mlađi kadeti A -43
1
0
0
-2
10.
Gusar
Mlađi kadeti A -43
1
0
0
-2
11.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti A -36
1
0
0
-2
12.
Dugo Selo
Mlađi kadeti A -33
1
0
0
-2
13.
Koryo Tg
Mlađi kadeti A -33
1
0
0
-2
14.
Zrinjski
Mlađi kadeti A -30
1
0
0
-2
Mlađi kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Mlađi kadeti B -47
3
3
6
5
2.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B +51
2
2
4
4
3.
Monter
Mlađi kadeti B -33
2
2
4
4
4.
Imotski
Mlađi kadeti B -36
2
2
4
3
5.
Poskok Kočerin
Mlađi kadeti B -30
2
2
2
1
6.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -51
1
1
2
2
7.
Šujica
Mlađi kadeti B -43
1
1
2
2
8.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -47
3
2
4
2
9.
Monter
Mlađi kadeti B -36
2
1
3
1
10.
Magone Livno
Mlađi kadeti B -30
2
1
3
1
11.
Čapljina
Mlađi kadeti B +51
2
1
2
0
12.
Cro Star
Mlađi kadeti B -36
2
1
2
0
13.
Orašje
Mlađi kadeti B -33
2
1
2
0
14.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -47
1
0
1
-1
15.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B -30
1
0
0
0
16.
Imotski
Mlađi kadeti B +51
1
0
0
-2
17.
Monter
Mlađi kadeti B +51
1
0
0
-2
18.
Koryo Tg
Mlađi kadeti B -51
1
0
0
-2
19.
Cro Star
Mlađi kadeti B -47
1
0
0
-2
20.
Cro Star
Mlađi kadeti B -47
1
0
0
-2
21.
Monter
Mlađi kadeti B -47
1
0
0
-2
22.
Šujica
Mlađi kadeti B -43
1
0
0
-2
23.
Poskok Kočerin
Mlađi kadeti B -36
1
0
0
-2
24.
Šujica
Mlađi kadeti B -36
1
0
0
-2
25.
Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -33
1
0
0
-2
26.
St Kwan
Mlađi kadeti B -33
1
0
0
-2
27.
Šujica
Mlađi kadeti B -30
1
0
0
-2
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Kadet A -53
2
2
4
4
2.
Magone Livno
Kadet A -41
2
2
4
4
3.
Poskok PosuŠje
Kadet A -49
2
2
4
3
4.
Magone Livno
Kadet A -45
2
2
4
3
5.
Koryo Tg
Kadet A -61
1
1
2
2
6.
Energy
Kadet A -57
1
1
2
2
7.
Magone Livno
Kadet A -45
3
2
5
2
8.
Magone Livno
Kadet A -41
2
1
0
-2
9.
H Hvojnica
Kadet A -49
1
0
1
-1
10.
H Hvojnica
Kadet A -45
1
0
1
-1
11.
Magone Livno
Kadet A -41
1
0
0
0
12.
Magone Livno
Kadet A -61
1
0
0
-2
13.
Cro Star
Kadet A -57
1
0
0
-2
14.
Gusar
Kadet A -53
1
0
0
-2
15.
Imotski
Kadet A -53
1
0
0
-2
16.
Magone Livno
Kadet A -49
1
0
0
-2
17.
Koryo Tg
Kadet A -45
1
0
0
-2
18.
Magone Livno
Kadet A -45
1
0
0
-2
19.
Magone Livno
Kadet A -41
1
0
0
-2
Kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Kadet B -57
2
2
4
4
2.
Poskok PosuŠje
Kadet B -53
1
1
2
2
3.
Imotski
Kadet B -37
1
1
2
2
4.
Cro Star
Kadet B +65
1
1
0
0
5.
Poskok PosuŠje
Kadet B +65
1
0
0
0
6.
Poskok PosuŠje
Kadet B -57
1
0
0
-2
7.
Monter
Kadet B -57
1
0
0
-2
8.
Koryo Tg
Kadet B -53
1
0
0
-2
9.
K BuŠko Blato
Kadet B -37
1
0
0
-2
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Juniori -63
2
2
4
4
2.
Koryo Tg
Juniori -78
1
1
2
2
3.
Poskok PosuŠje
Juniori -63
2
1
2
0
4.
Magone Livno
Juniori -78
1
0
0
-2
5.
Cro Star
Juniori -63
1
0
0
-2
6.
Koryo Tg
Juniori -63
1
0
0
-2
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje A -47
2
2
4
4
2.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -36
2
2
4
4
3.
Dugo Selo
Mlađe kadetkinje A -27
2
2
4
3
4.
S 3
Mlađe kadetkinje A -33
1
1
2
2
5.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -30
1
1
2
2
6.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -36
2
1
2
0
7.
Čapljina
Mlađe kadetkinje A -30
2
1
0
-2
8.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
1
-1
9.
Gusar
Mlađe kadetkinje A -30
1
0
0
0
10.
Zrinjski
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
0
-2
11.
Monter
Mlađe kadetkinje A -47
1
0
0
-2
12.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
13.
Monter
Mlađe kadetkinje A -36
1
0
0
-2
14.
Dugo Selo
Mlađe kadetkinje A -33
1
0
0
-2
15.
Magone Livno
Mlađe kadetkinje A -27
1
0
0
-2
Mlađe kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Monter
Mlađe kadetkinje B -33
3
3
6
5
2.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -30
3
3
6
5
3.
St Kwan
Mlađe kadetkinje B -43
3
3
4
4
4.
Monter
Mlađe kadetkinje B -39
3
3
4
4
5.
Energy
Mlađe kadetkinje B +51
2
2
4
4
6.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -36
2
2
4
4
7.
St Kwan
Mlađe kadetkinje B -47
1
1
2
2
8.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -27
1
1
2
2
9.
Šujica
Mlađe kadetkinje B -39
3
2
4
0
10.
Monter
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
3
1
11.
Monter
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
2
1
12.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -39
2
1
2
0
13.
Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -36
2
1
2
0
14.
K BuŠko Blato
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
2
0
15.
Poskok Kočerin
Mlađe kadetkinje B +51
2
1
2
-1
16.
Monter
Mlađe kadetkinje B -43
2
1
2
-1
17.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -33
2
1
1
-1
18.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
2
1
0
-2
19.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B +51
1
0
1
-1
20.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
1
-1
21.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
1
-1
22.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
1
-1
23.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
1
-1
24.
Cro Star
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
0
0
25.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
0
26.
Monter
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
0
0
27.
Imotski
Mlađe kadetkinje B +51
1
0
0
-2
28.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -47
1
0
0
-2
29.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -43
1
0
0
-2
30.
Monter
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-2
31.
Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -39
1
0
0
-2
32.
Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
0
-2
33.
Monter
Mlađe kadetkinje B -36
1
0
0
-2
34.
Koryo Tg
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
0
-2
35.
Imotski
Mlađe kadetkinje B -33
1
0
0
-2
36.
St Kwan
Mlađe kadetkinje B -30
1
0
0
-2
37.
St Kwan
Mlađe kadetkinje B -27
1
0
0
-2
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Imotski
Kadetkinje A -41
3
3
6
6
2.
K BuŠko Blato
Kadetkinje A -59
2
2
4
4
3.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -47
2
2
4
4
4.
S 3
Kadetkinje A -44
2
2
4
4
5.
Monter
Kadetkinje A -55
2
2
4
3
6.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -51
1
1
0
0
7.
S 3
Kadetkinje A -59
3
2
4
1
8.
Zrinjski
Kadetkinje A -44
3
2
2
0
9.
Orašje
Kadetkinje A -47
2
1
2
0
10.
Monter
Kadetkinje A -47
2
1
2
0
11.
Imotski
Kadetkinje A -47
2
1
2
0
12.
Imotski
Kadetkinje A -41
2
1
2
0
13.
Monter
Kadetkinje A -59
1
0
1
-1
14.
Gusar
Kadetkinje A -55
1
0
1
-1
15.
H Hvojnica
Kadetkinje A -51
1
0
0
0
16.
S 3
Kadetkinje A -44
1
0
0
0
17.
Monter
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
18.
Poskok Kočerin
Kadetkinje A -59
1
0
0
-2
19.
Čapljina
Kadetkinje A -55
1
0
0
-2
20.
Zrinjski
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
21.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -47
1
0
0
-2
22.
Šujica
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
23.
Cro Star
Kadetkinje A -44
1
0
0
-2
24.
Magone Livno
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
25.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
26.
Šujica
Kadetkinje A -41
1
0
0
-2
Kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Energy
Kadetkinje B -51
3
3
6
5
2.
Energy
Kadetkinje B +59
2
2
4
4
3.
Magone Livno
Kadetkinje B -55
2
2
4
4
4.
Energy
Kadetkinje B -41
2
2
4
4
5.
Magone Livno
Kadetkinje B -44
1
1
2
2
6.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -51
3
2
5
3
7.
Cro Star
Kadetkinje B -55
3
2
4
1
8.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B +59
3
2
2
0
9.
Energy
Kadetkinje B -55
2
1
2
0
10.
Magone Livno
Kadetkinje B -51
2
1
2
0
11.
Cro Star
Kadetkinje B -51
2
1
2
0
12.
Cro Star
Kadetkinje B -55
1
0
1
-1
13.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B +59
1
0
0
-1
14.
Monter
Kadetkinje B +59
1
0
0
-1
15.
Koryo Tg
Kadetkinje B +59
1
0
0
-2
16.
Cro Star
Kadetkinje B -55
1
0
0
-2
17.
Monter
Kadetkinje B -55
1
0
0
-2
18.
Magone Livno
Kadetkinje B -51
1
0
0
-2
19.
Imotski
Kadetkinje B -51
1
0
0
-2
20.
Cro Star
Kadetkinje B -51
1
0
0
-2
21.
Poskok PosuŠje
Kadetkinje B -51
1
0
0
-2
22.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B -44
1
0
0
-2
23.
Poskok Kočerin
Kadetkinje B -41
1
0
0
-2
24.
H Hvojnica
Kadetkinje B -41
1
0
0
-2
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Poskok PosuŠje
Juniorke -63
1
1
2
2
2.
Imotski
Juniorke -59
1
1
2
2
3.
K BuŠko Blato
Juniorke -49
1
1
2
2
4.
Magone Livno
Juniorke -59
2
1
0
-2
5.
Poskok Kočerin
Juniorke -59
1
0
0
0
6.
Imotski
Juniorke -63
1
0
0
-2
7.
Orašje
Juniorke -49
1
0
0
-2
Seniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Koryo Tg
Seniorke Olympic +67
2
2
4
4
2.
Poskok Kočerin
Seniorke Olympic +67
1
0
0
-2
3.
Poskok Kočerin
Seniorke Olympic +67
1
0
0
-2

Kick

Kick muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Orašje
Kick M6 - 2014
3
3
245
34
2.
Poskok PosuŠje
Kick M9 - 2017
3
3
196
57
3.
Cro Star
Kick M5 - 2013
2
2
191
34
4.
Čapljina
Kick M4 - 2012
2
2
180
15
5.
Cro Star
Kick M7 - 2015
2
2
160
29
6.
Poskok PosuŠje
Kick M8 - 2016
2
2
157
4
7.
Cro Star
Kick M10 - 2018
1
1
73
12
8.
Poskok PosuŠje
Kick M8 - 2016
3
2
257
31
9.
Poskok PosuŠje
Kick M9 - 2017
3
2
181
43
10.
Cro Star
Kick M5 - 2013
2
1
186
17
11.
Cro Star
Kick M5 - 2013
2
1
186
-3
12.
Poskok Kočerin
Kick M6 - 2014
2
1
161
-2
13.
Cro Star
Kick M4 - 2012
2
1
156
-4
14.
Cro Star
Kick M7 - 2015
2
1
145
4
15.
Poskok PosuŠje
Kick M5 - 2013
2
1
134
-19
16.
Čapljina
Kick M9 - 2017
2
1
114
-5
17.
Poskok PosuŠje
Kick M9 - 2017
2
1
106
39
18.
Poskok PosuŠje
Kick M4 - 2012
1
0
82
-2
19.
Cro Star
Kick M8 - 2016
1
0
82
-6
20.
Cro Star
Kick M6 - 2014
1
0
79
-7
21.
St Kwan
Kick M6 - 2014
1
0
78
-5
22.
Poskok Kočerin
Kick M5 - 2013
1
0
75
-18
23.
Magone Livno
Kick M8 - 2016
1
0
73
-1
24.
Magone Livno
Kick M4 - 2012
1
0
64
-9
25.
Cro Star
Kick M10 - 2018
1
0
61
-12
26.
Magone Livno
Kick M7 - 2015
1
0
61
-12
27.
Magone Livno
Kick M8 - 2016
1
0
61
-28
28.
Poskok Kočerin
Kick M7 - 2015
1
0
59
-21
29.
Cro Star
Kick M5 - 2013
1
0
58
-11
30.
Magone Livno
Kick M6 - 2014
1
0
54
-20
31.
Poskok PosuŠje
Kick M9 - 2017
1
0
50
-17
32.
Čapljina
Kick M9 - 2017
1
0
34
-31
33.
Čapljina
Kick M9 - 2017
1
0
31
-30
34.
Čapljina
Kick M9 - 2017
1
0
5
-56
Kick ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Cro Star
Kick F6 - 2014
2
2
174
33
2.
Poskok PosuŠje
Kick F9 - 2017
2
2
157
38
3.
Magone Livno
Kick F8 - 2016
2
2
157
8
4.
Magone Livno
Kick F7 - 2015
2
2
147
7
5.
Poskok PosuŠje
Kick F5 - 2013
1
1
56
8
6.
Orašje
Kick F10 - 2018
1
1
0
0
7.
Poskok PosuŠje
Kick F9 - 2017
3
2
224
15
8.
Poskok PosuŠje
Kick F6 - 2014
3
2
211
19
9.
Poskok PosuŠje
Kick F7 - 2015
2
1
148
-2
10.
Cro Star
Kick F8 - 2016
2
1
145
-3
11.
Poskok PosuŠje
Kick F6 - 2014
2
1
140
-4
12.
Poskok PosuŠje
Kick F5 - 2013
2
1
118
-3
13.
Poskok PosuŠje
Kick F9 - 2017
2
1
112
-27
14.
Poskok PosuŠje
Kick F8 - 2016
2
1
77
-4
15.
Magone Livno
Kick F7 - 2015
1
0
75
-2
16.
Magone Livno
Kick F9 - 2017
1
0
74
-15
17.
Poskok PosuŠje
Kick F8 - 2016
1
0
72
-1
18.
Čapljina
Kick F6 - 2014
1
0
71
-2
19.
Poskok PosuŠje
Kick F7 - 2015
1
0
69
-3
20.
Poskok PosuŠje
Kick F5 - 2013
1
0
65
-5
21.
Koryo Tg
Kick F9 - 2017
1
0
62
-6
22.
Cro Star
Kick F9 - 2017
1
0
55
-5
23.
Magone Livno
Kick F6 - 2014
1
0
53
-15
24.
Cro Star
Kick F6 - 2014
1
0
38
-31
25.
Cro Star
Kick F8 - 2016
1
0
0
0
26.
Magone Livno
Kick F10 - 2018
1
0
0
0
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.