Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Statistika turnira za poomsae
ZANEMARI POL

Forme

Poomsae muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Finalscore
Accuracy
Presentation
1.
Tkd Poskok Kočerin
KA - 1 Mlađi kadeti, 8. - 5. Geup
4.7
2.0
2.7
2.
TKD POSKOK POSUŠJE
KA - 3 Kadeti, 8. - 5. Geup
4.0
1.9
2.1
3.
Novi Grad Sarajevo
KA - 5 Kadeti, 1. - 3. Poom
3.7
1.4
2.3
4.
Dragon
KA - 3 Kadeti, 8. - 5. Geup
3.6
1.3
2.3
5.
Dragon
SA - 1 Seniori, 6. - 1. Geup
3.5
1.6
1.9
6.
TKD Klub Orašje
KA - 2 Mlađi kadeti, 4. - 1. Geup
3.2
1.4
1.8
7.
Taekwondo klub CRO STAR
JA - 3 Juniori, 1. - 3. Poom/Dan
3.2
1.5
1.7
8.
Taekwondo klub CRO STAR
JA - 2 Juniori, 4. - 1. Geup
3.0
1.4
1.6
9.
TKDK Crni Labudovi Visoko
KA - 4 Kadeti, 4. - 1. Geup
2.4
1.1
1.3
10.
Tkd Bugojno
JA - 2 Juniori, 4. - 1. Geup
2.3
1.1
1.2
Poomsae ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Finalscore
Accuracy
Presentation
1.
Tkd Poskok Kočerin
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
5.0
2.2
2.8
2.
Tkd Poskok Kočerin
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
5.0
2.7
2.3
3.
Dragon
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
4.9
2.0
2.9
4.
Dragon
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
4.7
2.7
2.0
5.
Dragon
KB - 5 Kadetkinje 1. - 3. Poom
4.6
2.1
2.5
6.
Tkd Željezničar
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
4.4
1.8
2.6
7.
Tkd Poskok Kočerin
SB - 1 Seniorke 6. - 1. Geup
4.4
2.1
2.3
8.
Tkd Poskok Kočerin
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
4.3
1.8
2.5
9.
TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
4.2
1.8
2.4
10.
Tkd Poskok Kočerin
SB - 1 Seniorke 6. - 1. Geup
4.2
2.0
2.2
11.
Tkd Poskok Kočerin
SB - 1 Seniorke 6. - 1. Geup
4.2
2.0
2.2
12.
TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
4.2
2.1
2.1
13.
Dragon
JB - 3 Juniorke 1. - 3. Poom/Dan
4.2
2.1
2.1
14.
TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
4.1
1.5
2.6
15.
Dragon
KB - 2 Mlađe kadetkinje 4. - 1. Geup
4.1
1.5
2.6
16.
Tkd Poskok Kočerin
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
4.1
1.7
2.4
17.
Taekwondo klub Zenica
SB - 1 Seniorke 6. - 1. Geup
4.1
1.9
2.2
18.
Tkd Poskok Kočerin
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
4.1
1.9
2.2
19.
Taekwondo klub Zenica
JB - 2 Juniorke 4. - 1. Geup
4.1
2.0
2.1
20.
Dragon
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
4.0
1.7
2.3
21.
Taekwondo klub Ilijaš
KB - 2 Mlađe kadetkinje 4. - 1. Geup
3.9
1.7
2.2
22.
Škola Sporta DELFIN
JB - 3 Juniorke 1. - 3. Poom/Dan
3.9
1.8
2.1
23.
Taekwondo klub FOKUS
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
3.9
2.0
1.9
24.
Donat
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
3.8
1.9
1.9
25.
TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
3.7
2.0
1.7
26.
TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
3.5
1.9
1.6
27.
Dragon
JB - 1 Juniorke 8. - 5. Geup
3.3
1.5
1.8
28.
Taekwondo klub Ilijaš
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
3.2
1.3
1.9
29.
Koryo Tg
JB - 2 Juniorke 4. - 1. Geup
3.2
1.5
1.7
30.
TKDK Crni Labudovi Visoko
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
2.7
1.3
1.4
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.