Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Pioniri do 8 god - 25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Milošević - Prnjavor
2.
Veljko Krajišnik - Prnjavor
3.
Aljoša Đurić - Romanija Pale
3.
Miladin Ratković - Bobić Laktaši
Pioniri do 8 god + 30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
2.
Mihailo Đekić - Rudar Stanari
Mlađi kadeti od 9 do 11 god -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rosić - Prnjavor
2.
Uroš Kostić - Rudar Stanari
3.
Nikola Lukic - Sloga Prodamont Doboj
3.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
Mlađi kadeti od 9 do 11 god -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Đurić - Bobić Laktaši
2.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Srđan Đurić - Bobić Laktaši
3.
Dino Šljivić - Student
Mlađi kadeti od 9 do 11 god +40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Ninković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Vuk Mihajlovic - Sloga Prodamont Doboj
3.
Nebojsa Vidakovic - Sloga Prodamont Doboj
3.
Lazar Janjetovic - Sloga Prodamont Doboj
Stariji kadeti od 12 do 14 god -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Nježić - Prnjavor
2.
Jovan Vinčić - Prnjavor
3.
Luka Ševo - Romanija Pale
3.
Anđelko Ličina - Student
Stariji kadeti od 12 do 14 god -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Adrian Janjić - Rudar Stanari
Stariji kadeti od 12 do 14 god -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
2.
Aleksandar Bakajim - Rudar Stanari
Stariji kadeti od 12 do 14 god -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Minja Stanić - Bobić Laktaši
Stariji kadeti od 12 do 14 god -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Klačar - Romanija Pale
Stariji kadeti od 12 do 14 god +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Savić - Romanija Pale
2.
Damjan Petković - Prnjavor
3.
Milan Pantović - Prnjavor
3.
Andrej Đurđević - Prnjavor
Juniori od 15 do 17 god -56 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stankovic - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nedo Radonjić - Sloga Prodamont Doboj
Juniori od 15 do 17 god -68 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Luka Stevanovic - Sloga Prodamont Doboj
Juniori od 15 do 17 god -75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dobro Lazandić - Prnjavor
Juniori od 15 do 17 god +75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Ognjen Batić - Bobić Laktaši
3.
Sava Dragaš - Romanija Pale
3.
Mihajlo Batić - Bobić Laktaši
Seniori -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Seniori +85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nemanja Kuđeljić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Vlatkoo Gajek - Sloga Prodamont Doboj
Pionirke do 8 god -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Radujković - Prnjavor
2.
Lana Radujković - Prnjavor
3.
Teodora Todorić - Rudar Stanari
3.
Vera Mandić - Romanija Pale
Pionirke do 8 god -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anika Tripunović - Prnjavor
2.
Sofija Cvijanović - Sloga Prodamont Doboj
3.
Milica Dostanić - Prnjavor
Pionirke do 8 god +30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dunja Popović - Rudar Stanari
2.
Milica Gajanić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje od 9 d0 11 god -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Stanišić - Romanija Pale
2.
Mia Krajina - Sloga Prodamont Doboj
3.
Katarina Bajić - Rudar Stanari
3.
Selena Jolić - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje od 9 d0 11 god -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Milivojević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Anđelika Kojić - Romanija Pale
3.
Marija Peulić - Prnjavor
3.
Jelena Vinčić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje od 9 d0 11 god -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Đukić - Sloga Prodamont Doboj
Mlađe kadetkinje od 9 d0 11 god +40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Tea Đurić - Romanija Pale
3.
Teodora Pantić - Romanija Pale
Starije kadetkinje od 12 do 14 god -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Janković - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje od 12 do 14 god -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Romanija Pale
Starije kadetkinje od 12 do 14 god -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Renata Samčević - Prnjavor
2.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
Starije kadetkinje od 12 do 14 god -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
2.
Iva Popović - Prnjavor
Starije kadetkinje od 12 do 14 god -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
2.
Žana Radić - Rudar Stanari
Starije kadetkinje od 12 do 14 god +55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Teodora Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Monika Gajanić - Prnjavor
3.
Nikolina Lukić - Prnjavor
Juniorke od 15 do 17 god -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Jugović - Prnjavor
Juniorke od 15 do 17 god -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjana Terzić - Romanija Pale
2.
Jovana Josić - Rudar Stanari
3.
Nikolina Đuranović - Sloga Prodamont Doboj
Juniorke od 15 do 17 god -65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Vrhovac - Prnjavor
2.
Slađana Jašić - Bobić Laktaši
Juniorke od 15 do 17 god +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Lazić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nikolina Maksimović - Rudar Stanari
3.
Ana Krajišnik - Prnjavor
3.
Lana Popović - Prnjavor
Seniorke - 62 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Njegovan - Prnjavor
2.
Mariela Milanković - Prnjavor
3.
Vanja Stanić - Bobić Laktaši
3.
Marina Popović - Student
Seniorke - 75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj
Seniorke + 75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Sandić - Prnjavor

TUL
Pioniri do 8 god. Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Veljko Krajišnik - Prnjavor
2.
Miladin Ratković - Bobić Laktaši
3.
Mihailo Đekić - Rudar Stanari
3.
Aljoša Đurić - Romanija Pale
Pioniri do 8 god. Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Samardžić - Romanija Pale
Mlađi kadeti od 9 do 11 god Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Demonjić - Student
2.
Jovan Jungić - Student
3.
Dino Šljivić - Student
Mlađi kadeti od 9 do 11 god Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Bakajim - Rudar Stanari
2.
Dario Lazić - Rudar Stanari
Mlađi kadeti od 9 do 11 god Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Vuk Ninković - Sloga Prodamont Doboj
3.
David Cvijanović - Sloga Prodamont Doboj
3.
Sergej Đurić - Bobić Laktaši
Stariji kadeti od 12 do 14 god Plavi pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Đurđević - Prnjavor
Stariji kadeti od 12 do 14 god Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
3.
Anđelko Ličina - Student
Stariji kadeti od 12 do 14 god Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Klačar - Romanija Pale
2.
Luka Ševo - Romanija Pale
3.
Jovan Vinčić - Prnjavor
3.
Lazar Eric - Sloga Prodamont Doboj
Stariji kadeti od 12 do 14 god Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Savić - Romanija Pale
2.
Aleksandar Bakajim - Rudar Stanari
3.
Milan Pantović - Prnjavor
3.
Mihajlo Rupa - Prnjavor
Juniori od 15 do 17 god Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
David Jović - Prnjavor
3.
Sava Dragaš - Romanija Pale
3.
Dobro Lazandić - Prnjavor
Juniori od 15 do 17 god Crni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stankovic - Sloga Prodamont Doboj
2.
Dušan Domuz - Prnjavor
Juniori od 15 do 17 god Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedo Radonjić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Luka Stevanovic - Sloga Prodamont Doboj
Seniori Crni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Stanišić - Prnjavor
3.
Dragan Kajganic - Rudar Stanari
3.
Njegoš Jerinić - Sloga Prodamont Doboj
Seniori Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vlatkoo Gajek - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nemanja Kuđeljić - Sloga Prodamont Doboj
3.
Aleksandar Maletić - Bobić Laktaši
Seniori Crni pojas III DAN i više
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan Malešević - Student
Pionirke do 8 god. Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sofija Cvijanović - Sloga Prodamont Doboj
2.
Dunja Popović - Rudar Stanari
3.
Lana Radujković - Prnjavor
3.
Anika Tripunović - Prnjavor
Mlađe kadetkinje od 9 do 11 god Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Varvara Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Anđelika Kojić - Romanija Pale
3.
Lana Mačar - Romanija Pale
Mlađe kadetkinje od 9 do 11 god Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Krajina - Sloga Prodamont Doboj
2.
Teodora Milivojević - Sloga Prodamont Doboj
3.
Jelena Vinčić - Prnjavor
3.
Katarina Bajić - Rudar Stanari
Mlađe kadetkinje od 9 do 11 god Plavi pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Selena Jolić - Romanija Pale
Starije kadetkinje od 12 do 14 god Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Gajanić - Prnjavor
2.
Milijana Jugović - Romanija Pale
3.
Milica Mitrović - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje od 12 do 14 god Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Janković - Sloga Prodamont Doboj
2.
Sara Simić - Romanija Pale
3.
Tamara Ristić - Sloga Prodamont Doboj
Starije kadetkinje od 12 do 14 god Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Živanić - Prnjavor
2.
Iva Popović - Prnjavor
3.
Dajana Lazić - Rudar Stanari
Starije kadetkinje od 12 do 14 god Plavi pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Škuljević - Sloga Prodamont Doboj
2.
Nikolina Lukić - Prnjavor
3.
Žana Radić - Rudar Stanari
3.
Renata Samčević - Prnjavor
Juniorke od 15 do 17 godina Žuti pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Maksimović - Rudar Stanari
2.
Nikolina Đuranović - Sloga Prodamont Doboj
Juniorke od 15 do 17 godina Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Lazić - Sloga Prodamont Doboj
2.
Anja Vrhovac - Prnjavor
3.
Lana Popović - Prnjavor
Juniorke od 15 do 17 godina Crveni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Jugović - Prnjavor
2.
Sandra Jašić - Bobić Laktaši
3.
Slađana Jašić - Bobić Laktaši
3.
Jovana Josić - Rudar Stanari
Juniorke od 15 do 17 godina Plavi pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjana Terzić - Romanija Pale
2.
Ana Krajišnik - Prnjavor
Seniorke Crni pojas II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Njegovan - Prnjavor
2.
Marina Popović - Student
Seniorke Zeleni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mariela Milanković - Prnjavor
Seniorke Crni pojas
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Sandić - Prnjavor
2.
Ivana Ilić - Sloga Prodamont Doboj

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.