Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

SEP
30

Turnir

HADZICI FRIENDS CHAMPIONSHIP 2023

Uslovi za učestvovanje:
Hadžići - Sarajevo Bosna i Hercegovina - Kulturno-sportski i rekreacioni centar (KSIRC)
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Rizvan - Fenix
2.
Ahmed Alibegović - Fenix
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medin Aganović - Fenix
2.
Arnel Husejnović - Fenix
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ermin Silajdžić - Fenix
Vrtićanci B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Ferhatović - Novi Grad Sarajevo
2.
Rejjan Šivšić - Šampion
3.
Adnan Langeta - Victory
Vrtićanci B -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sandro Jurešić - Kwon Klopče
3.
Zejd Hido - Victory
Vrtićanci A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdurahman Kulo - Victory
2.
Davud Zilić - Fenix
3.
Benjamin Terzić - Šampion
3.
Ibrahim Mujkić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Hvojnica
2.
Ishak Mujkić - Novi Grad Sarajevo
3.
Imran Škulj - Nur
3.
Matej Operhal - Fokus
Vrtićanci A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Omersoftić - Šampion
2.
Davud Beganović - Olimpic Sarajevo
3.
Vedad Memić - Ilijaš
Vrtićanci A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Modronja - Novi Grad Sarajevo
2.
Imran Subašić - Ilijaš
3.
Benjamin Jusić - Šampion
3.
Arman Sokolović - Sarajevo
Vrtićanci A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Affan Hurić - 94
2.
Emin Alić - Fenix
3.
Danis Tukar - Bugojno
3.
Kan Beganović - Olimpic Sarajevo
Vrtićanci A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Adnan Pita - Novi Grad Sarajevo
3.
Lovro Šekerija - Shenron
Vrtićanci A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Aganović - Fenix
2.
Eldar Mandžić - Fenix
3.
Viktor Dulčić - Alfa
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejan Sejdić - Željezničar
2.
Sami Salkić - Novi Grad Sarajevo
3.
Daris Bakal - Novi Grad Sarajevo
3.
Adin Bektić - Alfa
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Opanković - Centar Hadžići
2.
Sanel Kurbegović - Shenron
3.
Abdullah Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
3.
Dado Štaka - Tigar
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Dusan Radulovic - S 3
3.
Damir Gačanin - Šampion
3.
Ajdin Agić - Sarajevo
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Pušara - Tigar
2.
Harun Muminović - Centar Hadžići
3.
Ahmed Alajbegović - Nur
3.
Arman Pirija - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Ajnur Rogo - Victory
3.
Lazar Simic - Jopa
3.
Jakub Emšo - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Demirovic - Šampion
3.
Kosta Bulatović - Tk Akademac
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksej Teofilovic - Derventa
2.
Zahid Šabović - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžmin Vračo - Fenix
2.
Sava Scepanovic - S 3
3.
Emir Bobar - Bugojno
3.
Mulaz Čikić - Tk Akademac
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Kalinić - Tigar
2.
Pavle Pelević - Tk Akademac
3.
Stefan Kruscic - S 3
3.
Alek Kosar - Nur
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Spahić - Kwon Klopče
2.
Arman Mujezinović - Start
3.
Džan Musić - Željezničar
3.
Stefan Kovačević - Derventa
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Kan Kečo - Alfa
3.
Ismir Pojata - Alfa
3.
Daris Zjajo - Alfa
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mak Hebibović - Željezničar
2.
Milos Petkovic - Jopa
3.
Emir Dizić - Novi Grad Sarajevo
3.
Edhem Omanović - Victory
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedim Babić - Victory
2.
Nadal Zerdo - Ilijaš
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Berin Mujkić - Alfa
2.
Laris Zulum - Bugojno
3.
Stefan Djekic - Derventa
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Adzic - S 3
2.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Eldar Čolak - Nur
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nahid Hasković - H Hvojnica
2.
Halid Muminović - Centar Hadžići
3.
Aleksa Todorović - Tk Akademac
3.
Imran Bajraktarević - Šampion
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ady Huseinovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Anas Tukar - Bugojno
3.
Faris Katkić - Victory
Kadet B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elmin Odobašić - Nur
2.
Kerim Salkić - Victory
3.
Anel Jusić - Fenix
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilija Grubovic - S 3
2.
Davud Porča - Zenica
3.
Hamza Hrbinić - Victory
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Dar Maričić - Olimpic Sarajevo
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Kovačević - Derventa
2.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Tarik Hecimovic - Start
3.
Benjamin Hondo - Željezničar
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zulkarnejn Muharemović - Victory
2.
Ismail Džafo - Ilijaš
3.
Petar Tomincic - Derventa
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Samic - Željezničar
2.
Lazar Popović - Tk Akademac
3.
Kerim Aladžuz - Victory
3.
Pavle Jovićević - Tk Akademac
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Hodžić - Novi Grad Sarajevo
2.
Irfan Đulić - Victory
3.
Danilo Vujošević - Tk Akademac
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adis Husejnović - Victory
2.
Kravljaca Vladimir - Jopa
3.
Jasmin Sabic - Jopa
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Strinić - Tk Akademac
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Osmanagic - Željezničar
2.
Alden Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ali Švrakić - Željezničar
3.
Muhamed Bejtić - Olimpic Sarajevo
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
2.
Amer Trebo - K Crni Labudovi Visoko
Juniori B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar Marković - Tk Akademac
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Ajnur Dizdarević - Zenica
3.
Esad Nukić - Ilijaš
3.
Emir Dizdarević - Zenica
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
2.
Hasan Musić - Fenix
3.
Andrej Radevic - Željezničar
3.
Lazar Marković - TK Akademac
Juniori B -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sandi Fejzić - 94
2.
Tarik Sjenar - Victory
3.
Ognjen Stanić - Tk Akademac
3.
Arman Ćatić - Victory
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vladan Kovačević - Derventa
2.
Abdusamed Bjelić - 94
Seniori Olympic -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nenad Jovanović - Tk Akademac
2.
Enis Zec - Shenron
Seniori Olympic +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Teofilovic - Derventa
2.
Adi Leka - Centar Hadžići
3.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilhana Hodžić - Željezničar
2.
Uma Zukic - Fokus
3.
Merjem Sulejmanović - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lamija Zahirović - Victory
Vrtićanke B +33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Bektić - Victory
2.
Ajna Rogo - Victory
Vrtićanke A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Delalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Dalal Dedić - Fokus
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Zukic - Fokus
2.
Nisrin Smajlović - Zenica
3.
Amina Šenderović - Ilijaš
3.
Emina Osmanović - Ilijaš
Vrtićanke A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Alić - Novi Grad Sarajevo
2.
Esma Kalabić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nedžla Šišić - Bugojno
3.
Asja Bešlija - Victory
Vrtićanke A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
2.
Amina Porča - Olimpic Sarajevo
3.
Sara Dautović - Alfa
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
2.
Emana Lagumdžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Sumea Šarić - Zenica
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Sarajlić - Sarajevo
2.
Fatma Berbić - Nur
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Milićević - Fokus
2.
Hana Abadzija - K Crni Labudovi Visoko
3.
Asja Husetović - Nur
3.
Emma Kurdija - Ilijaš
Vrtićanke A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Čović - Tigar
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
2.
Ivana Jevtic - Derventa
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Gadžun - Alfa
2.
Azura Karajcic - Jopa
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Elena Pelivan - Magone Livno
3.
Ajša Musa - Ilijaš
3.
Esma Avdibegović - Ilijaš
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Božana Mioč - Magone Livno
3.
Hena Latifović - Victory
3.
Ajla Škulj - Nur
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Aladžuz - Victory
2.
Amina Čolić - Dragon
3.
Naida Ćinara - Ilijaš
3.
Kiara Knezović - Tigar
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nestorovic Marija - S 3
2.
Jana Mijovic - S 3
3.
Sumejra Spahić - Zenica
3.
Lamija Hasković - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Kadić - Victory
2.
Nora Višo - Olimpic Sarajevo
3.
Nadja Ćehovic - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Škulj - Nur
2.
Adna Softić - Olimpic Sarajevo
3.
Adna Čabaravdić - Victory
3.
Ajna Tatar - Fenix
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Pjano - Šampion
2.
Merjem Mehić - Magone Livno
3.
Medina Džafo - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Zerina Alajbegović - Nur
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Čalija - Victory
2.
Dalia Sivić - Alfa
3.
Enna Limo - Fenix
3.
Ajlin Sadiković - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Hodžić - Fokus
2.
Dalija Koluh - Start
3.
Ajra Ćatović - Olimpic Sarajevo
3.
Nedzla Subasa - K Crni Labudovi Visoko
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzejna Pušćul - Nur
2.
Amina Alić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ema Mahmutović - Victory
3.
Zari Musić - Željezničar
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Hodjic - Jopa
2.
Nadja Planinčić - Fenix
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isra Zuban - Nur
2.
Amna Šamić - Željezničar
3.
Una Petrovic - Jopa
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Sjekirica - Čapljina
2.
Elvira Husejnović - Fenix
3.
Lara Martinović - Čapljina
3.
Sara Ganić - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nirmela Golubić - Centar Hadžići
2.
Lamija Đozo - Victory
Kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Kobiljak - Victory
2.
Lamija Škulj - Nur
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đena Delić - Nur
2.
Lejla Gaković - Škola Sporta Delfin
3.
Merima Vatreš - Škola Sporta Delfin
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Palačkić - Bugojno
2.
Farah Kadić - Alfa
3.
Lucija Stanić - H Hvojnica
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Spahić - Zenica
2.
Amina Šahinović - Nur
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
2.
Petra Lauš - Magone Livno
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Sljivancanin Tara - S 3
3.
Merjem Mehmedović - Victory
3.
Ilma Hadrović - Victory
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jasarevic Lana - Jopa
2.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Emina Vatreš - Škola Sporta Delfin
3.
Merima Škulj - Nur
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
2.
Nejla Kriještorac - Alfa
3.
Teodora Jevtic - Derventa
3.
Lajla Ćebo - Victory
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Mulahasanović - Nur
2.
Emela Tursum - Fenix
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajda Bajrić - Nur
2.
Lejla Hadžić - Nur
3.
Amina Cico - Novi Grad Sarajevo
3.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilda Bašović - Victory
2.
Anisa Cerić - Victory
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aiša Dagoja - Bugojno
2.
Nejla Subasa - K Crni Labudovi Visoko
3.
Rakiba Čikić - Tk Akademac
3.
Edita Baručija - Victory
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihailovic Anja - S 3
2.
Arnela Škulj - Nur
3.
Mia Bubica - Željezničar
3.
Nejra Duran - Victory
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hajdarpašić - Victory
2.
Melina Sejtarija - Željezničar
3.
Aida Begić - Ilijaš
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Kumbara - Nur
2.
Lamija Dedić - Victory
3.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
3.
Naida Lugušić - Olimpic Sarajevo
Juniorke B -42
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Muratović - Bugojno
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Lemeš - Fenix
2.
Hena Katkić - Victory
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrnjić - Fenix
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Ražanica - Novi Grad Sarajevo
2.
Tajra Omerhodžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajna Husetović - Nur
3.
Zerina Džonlić - Shenron
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Midheta Dokso - Fenix
Seniorke Olympic -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Kalabić - Novi Grad Sarajevo
2.
Alena Pavić - Shenron

Kick
Kick M9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Krajina - H Hvojnica
2.
Orhan Memić - Victory
3.
Džan Žutić - Vogošća
Kick M8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miroslav Markovic - Derventa
2.
Ali Fejzić - Šampion
3.
Bilal Tatar - Ilijaš
3.
Emir Begović - Olimpic Sarajevo
Kick M7 - 2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Šabić - Start
2.
Imran Mehinović - Ilijaš
3.
Davud Alićajić - Iskra
3.
Vedad Smajlović - Alfa
Kick M6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Radanovic - Derventa
2.
Harun Muminović - Centar Hadžići
3.
Rejhan Zenuni - Alfa
Kick M5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anur Miljkovic - Iskra
2.
Mateo Radanovic - Derventa
3.
Ismail Valjevčić - Šampion
3.
Milos Zunic - Derventa
Kick M4 - 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Ajas Zerdo - Ilijaš
Kick M3 - 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Halid Muminović - Centar Hadžići
IntelliKick // Kadeti (M)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
Kick F9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Šabović - Olimpic Sarajevo
Kick F8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Maravic - Derventa
2.
Nadija Kereš - Alfa
3.
Ema Bukvić - Šampion
3.
Ajla Šabanović - Centar Hadžići
Kick F7 - 2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Ibrisevic - Derventa
2.
Lana Lalić - Alfa
3.
Adna Crnica - Iskra
3.
Emina Šabović - Olimpic Sarajevo
Kick F6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AjŠa HuseinspahiĆ - Start
2.
Merjem Đedović - Victory
3.
Najla Durmić - Dragon
3.
Emina Stupar - Centar Hadžići
Kick F5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milana Markovic - Derventa
2.
Amina Čolić - Dragon
3.
Teodora Jelic - Derventa
3.
Sarah Glibo - Centar Hadžići
Kick F4 - 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alejna Ramović - Šampion
2.
Ema Begović - Olimpic Sarajevo
Kick F3 - 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
2.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
IntelliKick // Kadetkinje (F)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
Kick F2 - 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
2.
Amela Hakalović - Olimpic Sarajevo
IntelliKick // Seniorke (F)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldijana Ibrakovic - Dragon
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.