x TKDBIH - Portal za prijave taekwondo takmičenja
Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

SEP
16

Turnir

Visoko Open 2023

Uslovi za učestvovanje:
Visoko - KSC „Mladost“ Visoko
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Rizvan - Fenix
2.
Omar Mujagić - Fenix
3.
Ahmed Alibegović - Fenix
Vrtićanci B -20
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medin Aganović - Fenix
2.
Ermin Silajdžić - Fenix
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Causevic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Imran Kunić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Arnel Husejnović - Fenix
Vrtićanci B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejjan Šivšić - Šampion
2.
Zejd Karavdić - K Crni Labudovi Visoko
Vrtićanci A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Nukić - Bosna Visoko-moštre
2.
Benjamin Terzić - Šampion
3.
Davud Zilić - Fenix
3.
Mateo Barbarić - Cro Star
Vrtićanci A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Hukić - H Hvojnica
2.
Vedad Omersoftić - Šampion
3.
Adnan Genjac - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanci A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Semil KariĆ - Jale
2.
Mahir Selimanović - Tešanj
3.
Eldar Omanović - H Hvojnica
3.
Benjamin Jusić - Šampion
Vrtićanci A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Belmin Karić - Bosna Visoko-moštre
2.
Ajnur Smajić - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanci A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Biser - Šampion
2.
Eman Patković - Jale
3.
Emin Alić - Fenix
Vrtićanci A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bilal Bašić - Bosna Visoko-moštre
2.
Sulejman Bajtarević - Bosna Visoko-moštre
3.
Jan Mujezinović - Mladost
3.
Eman Lopo - K Crni Labudovi Visoko
Vrtićanci A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Mandžić - Fenix
2.
Ajnur Keso - Fenix
3.
Malik Aganović - Fenix
Vrtićanci A +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Alićajić - Iskra
2.
Ajnur Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
3.
Davud Dervić - Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilhan KariĆ - Jale
2.
Davud Tica - Jale
3.
Arslan Čaušević - Olimpic Sarajevo
3.
Semir Halilović - Tešanj
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abbas Ramic - Tešanj
2.
Eman Zeničanin - Zenica
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Imad BabiĆ - Jale
3.
Fatih Hrustić - Nur
3.
Asad Mujić - Kwon Klopče
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Čaušević - K Crni Labudovi Visoko
2.
Faris Ohran - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mak Međuseljac - Šampion
2.
Amar Odobašić - Nur
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Muminović - Centar Hadžići
2.
Ensar Halilović - Bosna Visoko-moštre
3.
Adi Šahinović - Kwon Klopče
3.
Adi Abdulahagic - Željezničar
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jakub Emšo - K Crni Labudovi Visoko
2.
Nail Kunić - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
2.
Bakir Hasić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ismail Omanović - H Hvojnica
3.
Dani Beganovic - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Spahić - Kwon Klopče
2.
Omer Banjanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enid Kaknjašević - Victory
2.
Petar Šimun Zovko - Cro Star
3.
Ali Mrkalić - Bosna Visoko-moštre
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami Beganović - Kwon Klopče
2.
Eldar Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Džan Musić - Željezničar
3.
Arman Mujezinović - Start
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Musija - Bosna Visoko-moštre
2.
Denial Mimic - K Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bošnjak - Cro Star
2.
Marko Bevanda - Cro Star
3.
Amer Osmanagić - Fenix
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucakovic - Iskra
2.
Migdad Dokso - Fenix
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amer Gladović - Bosna Visoko-moštre
2.
Mak Hebibović - Željezničar
3.
Adin Aščalić - Fenix
3.
Amar Smajlović - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Kubat - Bosna Visoko-moštre
2.
Arslan Zukic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Stefan Djekic - Derventa
3.
Imran Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Terzic - Bosna Visoko-moštre
2.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Afan Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
3.
Dženad Hrustić - Zenica
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enes Šišić - Bugojno
2.
Imran Bajraktarević - Šampion
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ady Huseinovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Danis Hodović - Bosna Visoko-moštre
3.
Omer Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Anas Tukar - Bugojno
Kadet B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Hadžiasimbeg - Bosna Visoko-moštre
2.
Hamza Hrbinić - Victory
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nail Alic - Tešanj
2.
Edin Seferović - Zenica
3.
Arman Kulić - Bosna Visoko-moštre
3.
Irfan Muminovic - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Kovačević - Derventa
2.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Benjamin Hondo - Željezničar
3.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko-moštre
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Samic - Željezničar
2.
Faris Nalbantic - Željezničar
3.
Damir Seferović - Zenica
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Music - Mladost
2.
Vedad Osmanagić - Novi Grad Sarajevo
Kadet B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melvin Begić - Bosna Visoko-moštre
2.
Ajdin Demirovski - Šampion
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Hodžić - Novi Grad Sarajevo
2.
Vedad Šehić - Zenica
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Osmanagic - Željezničar
2.
Ali Švrakić - Željezničar
3.
Tarik Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Bejtić - Olimpic Sarajevo
2.
Alden Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Aldin Jahić - Bosna Visoko-moštre
3.
Senad Husetović - Jale
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Visca - K Crni Labudovi Visoko
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hasan Hadrović - Victory
2.
Emelin Zahirović - Nur
3.
Nizar Kapa - Šampion
3.
Timur Sadiković - Olovo
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Kozic - Željezničar
2.
Enis Jusić - Bosna Visoko-moštre
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko-moštre
2.
Josip Bevanda - Cro Star
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Hasan Musić - Fenix
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hasić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Abdusamed Bjelić - 94
3.
Nedim Lisak - Bosna Visoko-moštre
3.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mesinovic - Bosna Visoko-moštre
2.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
3.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Kahrović - Fokus
2.
Uma Zukic - Fokus
3.
Ilhana Hodžić - Željezničar
3.
Merjem Pinjagić - Bosna Visoko-moštre
Vrtićanke B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Ganibegovic - Rudar
2.
Lamija Zahirović - Victory
Vrtićanke A -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dalal Dedić - Fokus
2.
Amina Muminović - Centar Hadžići
3.
Lina Delalić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nisrin Smajlović - Zenica
2.
Ajla Krivdić - Zenica
3.
Kanita Zukic - Fokus
Vrtićanke A -26
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Alić - Novi Grad Sarajevo
2.
Esma Kalabić - Novi Grad Sarajevo
3.
Aiša Music - Mladost
3.
Nadija Malbašić - Bugojno
Vrtićanke A -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
2.
Amina Porča - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Hrnjić - Bosna Visoko-moštre
2.
Adna Kadrić - Željezničar
3.
Aiša Kopić - Olimpic Sarajevo
3.
Sumea Šarić - Zenica
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Sabanovic - Tešanj
2.
Azra Hodžić - Bosna Visoko-moštre
3.
Nerma Kahrović - Fokus
Vrtićanke A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Milićević - Fokus
2.
Tajra Kajevic - Bosna Visoko-moštre
3.
Esma Baştug - Šampion
3.
Nedžla Strika - Rudar
Vrtićanke A +36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Malbašić - Bugojno
2.
Hana Abadzija - K Crni Labudovi Visoko
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Danijela Mišković - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Drežnjak - Cro Star
2.
Anesa Gojačić - Olovo
3.
Hailey Ibrahim Mohamed Nabil Ibrahim Khalil - Iskra
3.
Ajra Ibiši - Mladost
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Ahmic - Tešanj
2.
Ilma Hodović - Bosna Visoko-moštre
3.
Ema Čindrak - Šampion
3.
Aiša Nur Spahić - Šampion
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alejna Kulić - Bosna Visoko-moštre
2.
Adna Selimbašić - Olovo
3.
Mia Operhal - Fokus
3.
Turkes Emina - Tešanj
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Hasković - H Hvojnica
2.
Alejna Ćato - Šampion
3.
Sumejra Spahić - Zenica
3.
Amna Čengić - Bosna Visoko-Moštre
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fatma Osmanković - Iskra
2.
Ajna Tatar - Fenix
3.
Asja Kahrić - Zenica
3.
Adna Softić - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Pjano - Šampion
2.
Alejna Ramović - Šampion
3.
Uma Omanović - Fokus
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Zerina Alajbegović - Nur
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Zazan - Bosna Visoko-moštre
2.
Enna Limo - Fenix
3.
Merjem Zilić - Fenix
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajra Ćatović - Olimpic Sarajevo
2.
Kanita Hodžić - Fokus
3.
Lejla Genjac - Bosna Visoko-moštre
3.
Petra Bukvić - Cro Star
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzejna Pušćul - Nur
2.
Sabina Hodzic - Tešanj
3.
Amina Alić - Novi Grad Sarajevo
3.
Zari Musić - Željezničar
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Mandžuka - Nur
2.
Alejna Mrkalic - Bosna Visoko-moštre
3.
Nadja Planinčić - Fenix
3.
Nedžla Numanović - Fenix
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Šamić - Željezničar
2.
Amna Čengić - Bosna Visoko-moštre
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Elvira Husejnović - Fenix
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nirmela Golubić - Centar Hadžići
2.
Sumeja Avdukić - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adela Fafulovic - Iskra
2.
Arnela Palačkić - Bugojno
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Spahić - Zenica
2.
Anida Mijoč - Nur
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
2.
Ilma Hadrović - Victory
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Drežnjak - Cro Star
2.
Merjem Mehmedović - Victory
3.
Ajša Dlakić - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Heco - Šampion
2.
Šejla Bečić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Mela Tinjak - Centar Hadžići
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Belma Ceman - Tešanj
3.
Anesa Zrno - Bosna Visoko-moštre
3.
Imana Velić - Nur
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
2.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
2.
Uma Salkić - Kwon Klopče
3.
Amina Cico - Novi Grad Sarajevo
3.
Šejla Brkić - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Ivanković - Cro Star
2.
Emela Tursum - Fenix
3.
Hana Hrnjic - K Crni Labudovi Visoko
3.
Majra Hadžiasimbeg - Bosna Visoko-moštre
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Bubica - Željezničar
2.
Nejra Ibrahimkadic - Tešanj
3.
Nejra Duran - Victory
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Hadžić - Nur
2.
Aiša Dagoja - Bugojno
3.
Ilda Bašović - Victory
3.
Edita Baručija - Victory
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naida Lugušić - Olimpic Sarajevo
2.
Lamija Dedić - Victory
3.
Hanna Fazlić - Centar Hadžići
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melina Sejtarija - Željezničar
2.
Ajla Omanović - H Hvojnica
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adina Kobilica - Jale
2.
Lejla Zimonjic - Željezničar
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - Kwon Klopče
2.
Ajla Lemeš - Fenix
3.
Azemina Kuljanin - Olovo
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Zimonjic - Željezničar
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Omerhodžić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko-moštre
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Bosna Visoko-moštre
2.
Asja Eminović - Šampion
3.
Midheta Dokso - Fenix

Kick
Kick (muški) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Karavdić - K Crni Labudovi Visoko
Kick (muški) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muaz Selim Sekerdag - Iskra
2.
Imran Kunić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ahmed Causevic - K Crni Labudovi Visoko
Kick (muški) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Fejzić - Šampion
2.
Ali Hurem - Olimpic Sarajevo
Kick (muški) -5 (2014)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Šabić - Start
2.
Davud Alićajić - Iskra
3.
Harun NadŽakoviĆ - Start
3.
Gabriel Aleksandar Ćeško - Cro Star
Kick (muški) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Alap - Šampion
2.
Nail Kunić - K Crni Labudovi Visoko
Kick (muški) -3 (2012)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Šimun Zovko - Cro Star
2.
Ibrahim Fejzić - H Hvojnica
Kick (muški) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Šahdan - Start
2.
Sami Kučević - Olimpic Sarajevo
3.
Tarik Husejnovic - K Crni Labudovi Visoko
Kick (ženski) -8 (2017)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Begić - Iskra
2.
Valerie Ibrahim Nabil Khalil - Iskra
Kick (ženski) -7 (2016)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uma Delibašić - Nur
2.
Nedžmina Piljug - Nur
3.
Asja Kriko - Start
3.
Nika Slišković - Cro Star
Kick (ženski) -6 (2015)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejna Alagić - Start
2.
Ema Bukvić - Šampion
Kick (ženski) -4 (2013)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AjŠa HuseinspahiĆ - Start
2.
Petra Bukvić - Cro Star
3.
Amani IsmiĆ - Start
3.
Mia Drežnjak - Cro Star
Kick (ženski) -2 (2011)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Marić - Cro Star
2.
Alejna Ramović - Šampion
Kick (ženski) -1 (2010)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Dedić - K Crni Labudovi Visoko
Kick Zenski 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Ivanković - Cro Star
2.
Ana Drežnjak - Cro Star
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.