Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Ajdinović - Koryo Tg
2.
Darko PoliĆ - Poskok PosuŠje
3.
Stipe Kovač - K BuŠko Blato
Vrtićanci B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej. BeŠliĆ - Poskok PosuŠje
2.
Luka Grubišić - Poskok PosuŠje
Vrtićanci B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Soldo - Poskok PosuŠje
Vrtićanci A - 24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Domagoj TopiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Mateo Barbarić - Cro Star
3.
Luka Pandža - Zrinjski
Vrtićanci A - 27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Ivanković - Cro Star
2.
Ante Vulić - Magone Livno
3.
Ivan Prgomet - St Kwan
Vrtićanci A - 30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Šetka - Zrinjski
2.
Toma Lozančić - Šujica
3.
Filip Bilić - Magone Livno
3.
Ivan Šimić - Šujica
Vrtićanci A - 33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno Šego - Poskok PosuŠje
2.
Tadija Popovic - S 3
Vrtićanci A - 36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozo Sliško - Koryo Tg
2.
Mihael Hrnjkaš - Šujica
Vrtićanci A - 43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
2.
Matko Pašalić - Šujica
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Vukoja - Poskok Kočerin
2.
Petar Hrgić - Magone Livno
3.
Marino Lovric - Šujica
3.
Josip Jurič - Koryo Tg
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bakula - Poskok PosuŠje
2.
Dusan Radulovic - S 3
3.
Luka Martinac - Zrinjski
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lukša Marković - Monter
2.
Antonio Matanović - Orašje
3.
Andrija Jakovljević - Poskok PosuŠje
3.
Neno JokiĆ - St Kwan
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Ledina - Gusar
2.
Marko Šetka - Zrinjski
3.
Nikola Barači - Dugo Selo
3.
Josip Mihaljević - Koryo Tg
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Bilonić - Monter
2.
Filip BiŠko - Poskok PosuŠje
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Rašić - Imotski
2.
Marko Šolić - Monter
3.
Ivan Sesar - Poskok Kočerin
3.
David Bevanda - Cro Star
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Sava Scepanovic - S 3
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Bašić - Monter
2.
Tomislav Falak - Čapljina
3.
Duje Tafra - Gusar
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Čičak - Šujica
2.
Kristijan Barišić - Šujica
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Bošnjak - Cro Star
2.
Jozo ĆesiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Petar Šimun Zovko - Cro Star
3.
Viktor Žižić - Monter
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dino Korlat - Dugo Selo
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zdravko Markota - Poskok PosuŠje
2.
Branimir Tabak - Koryo Tg
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Hadžić - Koryo Tg
2.
Ivano Nikšić - Čapljina
3.
Ivan Marin - Monter
3.
Ivan Kujundžić - Imotski
Kadet B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Roko Brnadić - Imotski
2.
Josip Kovač - K BuŠko Blato
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
2.
Marko Dolić - Magone Livno
3.
Petar Dolić - Magone Livno
3.
Marko Ištuk - Magone Livno
Kadet B -41
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Ante VujeviĆ - Imotski
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Mihaljević - Magone Livno
2.
Marino Maganić - Magone Livno
3.
Luka Hrgić - Magone Livno
3.
Ante Leto - Koryo Tg
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
2.
Emin Mehić - Magone Livno
3.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Kadet B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Penava - Poskok PosuŠje
2.
Antonio Petrović - Koryo Tg
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Miro KraljeviĆ - Imotski
3.
Lovre Marunčić - Gusar
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Roko Nikolic - Energy
2.
Matej Šunjić - Cro Star
Kadet B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Krševan Lozo - Monter
2.
Valentin Krasniqi - Monter
3.
Josip Kapular - Poskok PosuŠje
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Bukvić - Koryo Tg
2.
Ivan Ćavar - Magone Livno
Kadet B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martin Rakić - Cro Star
2.
Frano PiŠkoviĆ - Poskok PosuŠje
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin Dogan - Imotski
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David MiliĆeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Pero Majdančić - Koryo Tg
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Jure KujundŽiĆ - Plovanija Zadar
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdulah Tiro - Koryo Tg
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
Seniori Olympic -68
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Matej Orlović - Magone Livno
Vrtićanke B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katja Šetka - Zrinjski
Vrtićanke B -28
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josipa Ćavar - Šujica
Vrtićanke A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Marić - Cro Star
2.
Merjem Ajdinović - Koryo Tg
3.
Ana Dumančić - Šujica
3.
Elena Vila - Šujica
Vrtićanke A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nives Stanić - Orašje
2.
Gabriela Grbić - Monter
3.
Gabriela Marin - Monter
3.
Marija SabljiĆ - Poskok Kočerin
Vrtićanke A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Barišić - Šujica
2.
Elena Zrno - Šujica
3.
Marita Perić - Koryo Tg
3.
Nika Lovrić - Šujica
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Prka - Imotski
2.
Cvita Bekavac - St Kwan
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lara Šalamon - Dugo Selo
2.
Elena Pelivan - Magone Livno
3.
Mija BegiĆ - Poskok PosuŠje
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Jakić - Imotski
2.
Lucija BaraĆ - Poskok PosuŠje
3.
Mia Bašić - Monter
3.
Karmen IvankoviĆ - St Kwan
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božana Mioč - Magone Livno
2.
Emanuela Martinović - Čapljina
3.
Ana Marunčić - Gusar
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aurora Krasniqi - Monter
2.
Rita KoŽul - Imotski
3.
Danica Strunje - Monter
3.
Katarina Mamić - K BuŠko Blato
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Mijovic - S 3
2.
Iva Katinić - Dugo Selo
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josipa TonkoviĆ - Imotski
2.
Franciska Jolić - Koryo Tg
3.
Petra Filipović - Poskok PosuŠje
3.
Rita Mikulić - Monter
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asta Šesto - Magone Livno
2.
Merjem Mehić - Magone Livno
3.
Gordana Radaš - Magone Livno
3.
Antea Kovačić - Monter
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Nakić - Monter
2.
Ana Krstanović - Šujica
3.
Sara DokoziĆ - Imotski
3.
Pia Filipin - Monter
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Matković - Dugo Selo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katina KatiĆ - St Kwan
2.
Bepa Lučić - Monter
3.
Ella Ćorluka - Poskok PosuŠje
3.
Nina TadiĆ - Imotski
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea SabljiĆ - Poskok Kočerin
2.
Petra Martinac - Zrinjski
3.
Korina Jerković - Monter
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara PiriĆ - St Kwan
2.
Marija Lončar - Imotski
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lara Talajic - Energy
2.
Ivana Bazina - Poskok Kočerin
3.
Petra LonČar - Poskok PosuŠje
3.
Luca Odak - Imotski
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Basic - Energy
2.
Matija KoŽul - Poskok Kočerin
3.
Lucija Stanić - H Hvojnica
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivona JerkoviĆ - Imotski
2.
Cvita MikuliĆ - Imotski
3.
Anđelina Brzović - Šujica
3.
Filipa Bakula - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Baletic Lana - S 3
2.
Nika Dragović - Zrinjski
3.
Lea Krešić - Cro Star
3.
Ana Brzović - Šujica
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Lauš - Magone Livno
2.
Ivana Vukoja - Poskok Kočerin
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonija Vukoja - Poskok Kočerin
2.
Marina RebiĆ - Imotski
3.
Nikol Bilonić - Monter
3.
Lana Stanić - Orašje
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Kosor - Energy
2.
Lucija Pirić - Poskok PosuŠje
3.
Lamija Milak - Magone Livno
3.
Ana Drežnjak - Cro Star
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Iljazović - Monter
2.
Mihaela Ledina - Gusar
3.
Iva Boras - Čapljina
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivona Mamić - Magone Livno
2.
Lana Marić - Cro Star
3.
Lana Miljko - Cro Star
3.
Lorena Barisic - Energy
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
2.
Mihailovic Anja - S 3
3.
Anamarija GaŠpar - Poskok Kočerin
3.
Antea Duplić - Monter
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Solic - Energy
2.
Sara SabljiĆ - Poskok Kočerin
3.
Mila Krajina - Koryo Tg
3.
Dora Kurtović - Monter
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - K BuŠko Blato
2.
Lana Zlatarević - Orašje
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Natali Tadić - Imotski
2.
Mihaela Andabak - Magone Livno
3.
Martina GaŠpar - Poskok Kočerin
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Antea ŽuŽul - Imotski
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
Seniorke Olympic +67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Križanac - Koryo Tg
2.
Magdalena KvesiĆ - Poskok Kočerin
3.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin

Kick
Kick M10 - 2018
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Krešić - Cro Star
2.
Filip Dodig - Cro Star
Kick M9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darko PoliĆ - Poskok PosuŠje
2.
Luka Grubišić - Poskok PosuŠje
3.
Ivan Zovko - Čapljina
3.
Matej. BeŠliĆ - Poskok PosuŠje
Kick M8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slavko LonČar - Poskok PosuŠje
2.
Domagoj TopiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Ivan Mamić - Magone Livno
3.
Mateo Barbarić - Cro Star
Kick M7 - 2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Ivanković - Cro Star
2.
Duje Raič - Cro Star
3.
Adrian Prpa - Magone Livno
3.
Mate Sesar - Poskok Kočerin
Kick M6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Matanović - Orašje
2.
Filip Vukoja - Poskok Kočerin
3.
Niko Medvid - St Kwan
3.
Max Goeppel - Magone Livno
Kick M5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Šimun Zovko - Cro Star
2.
Ante Milićević - Cro Star
3.
Slobodan Jukić - Poskok PosuŠje
3.
Matej Maslać - Cro Star
Kick M4 - 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomislav Falak - Čapljina
2.
Marko Bošnjak - Cro Star
3.
David Penava - Poskok PosuŠje
3.
Karl Goeppel - Magone Livno
Kick F10 - 2018
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nora Džoić - Orašje
2.
Klara Tomić - Magone Livno
Kick F9 - 2017
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena ZlopaŠa - Poskok PosuŠje
2.
Anna Ćorluka - Poskok PosuŠje
3.
Linda Goeppel - Magone Livno
3.
Josipa Čamber - Poskok PosuŠje
Kick F8 - 2016
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Mulić - Magone Livno
2.
Lucija Stipić - Poskok PosuŠje
3.
Petra Pavlović - Cro Star
3.
Antonia Marić - Cro Star
Kick F7 - 2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžla Mulić - Magone Livno
2.
Marina Čamber - Poskok PosuŠje
3.
Anisa Baljak - Magone Livno
3.
Lucija Kovač - Poskok PosuŠje
Kick F6 - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Drežnjak - Cro Star
2.
Mihaela Markota - Poskok PosuŠje
3.
Lucija BaraĆ - Poskok PosuŠje
3.
Lara Martinović - Čapljina
Kick F5 - 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija ĆoriĆ - Poskok PosuŠje
2.
Martina BegiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Lucija Soldo - Poskok PosuŠje
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.