Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati poomsae i plasman takmičara
KA - 2 Mlađi kadeti, 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Mahmutspahić - TKD Klub Orašje
KA - 1 Mlađi kadeti, 8. - 5. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
FILIP VUKOJA - Tkd Poskok Kočerin
KA - 5 Kadeti, 1. - 3. Poom
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
KA - 4 Kadeti, 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Said Alibegić - TKDK Crni Labudovi Visoko
KA - 3 Kadeti, 8. - 5. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
IVAN PENAVA - TKD POSKOK POSUŠJE
2.
Vedad Osmanbegović - Dragon
JA - 3 Juniori, 1. - 3. Poom/Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Bevanda - Taekwondo klub CRO STAR
JA - 2 Juniori, 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Skoko - Taekwondo klub CRO STAR
2.
Aid Šehić - Tkd Bugojno
SA - 1 Seniori, 6. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Besim Šaćirović - Dragon
KB - 1 Mlađe kadetkinje 8. - 5. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MARIJA SABLJIĆ - Tkd Poskok Kočerin
2.
Najla Durmić - Dragon
3.
Kanita Hodžić - Tkd Željezničar
4.
LUCIJA BARAĆ - TKD POSKOK POSUŠJE
KB - 2 Mlađe kadetkinje 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Čolić - Dragon
2.
Aida Matoruga - Taekwondo klub Ilijaš
KB - 5 Kadetkinje 1. - 3. Poom
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
KB - 3 Kadetkinje 8. - 5. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
SARA SABLJIĆ - Tkd Poskok Kočerin
2.
Nadina Mujkanović - Dragon
3.
JELENA PENAVA - TKD POSKOK POSUŠJE
4.
Asja Julević - Taekwondo klub FOKUS
KB - 4 Kadetkinje 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonija Vukoja - Tkd Poskok Kočerin
2.
ANAMARIJA GAŠPAR - Tkd Poskok Kočerin
3.
LEA IVANKOVIĆ - Tkd Poskok Kočerin
4.
Adelisa Jupić - Dragon
JB - 1 Juniorke 8. - 5. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azemina Ramić - Dragon
JB - 2 Juniorke 4. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Adilović - Taekwondo klub Zenica
2.
Anja Tomić - Koryo Tg
JB - 3 Juniorke 1. - 3. Poom/Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Ilderina Gaković - Škola Sporta DELFIN
SB - 1 Seniorke 6. - 1. Geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MAGDALENA KVESIĆ - Tkd Poskok Kočerin
2.
MARTINA GAŠPAR - Tkd Poskok Kočerin
3.
NIKA VUKOJA - Tkd Poskok Kočerin
4.
Merjem Džambo - Taekwondo klub Zenica
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.