Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilhan KariĆ - Jale
2.
Semil KariĆ - Jale
3.
Ismail Čatić - Bosna Visoko Moštre
3.
Eldar Omanović - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abbas Ramic - Tešanj
2.
Daris Biser - Šampion
3.
Eman Patković - Jale
3.
Imran Škorić - Bosna Visoko Moštre
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Šampion
2.
Afan Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Emrah Hamzakadić - Bugojno
3.
Luka Martinac - Zrinjski
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Demirovic - Šampion
2.
Bilal Čatić - Bosna Visoko Moštre
3.
Ensar Halilović - Bosna Visoko Moštre
3.
Nedim Numanović - Fenix
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omar Modronja - Novi Grad Sarajevo
2.
Dženan Delić - Nur
3.
Ahmed Mazić - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Cvjetković - H Hvojnica
2.
Omar Fukelj-džanović - Šampion
3.
Ismail Muratovic - Bosna Visoko Moštre
3.
Salih Hodžić - Bugojno
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Harun Mahmutspahić - Orašje
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hodžić - Bugojno
2.
Emel Šehović - Victory
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadal Zerdo - Ilijaš
Kadet A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mak Međuseljac - Šampion
2.
Hamza Hercegovac - Bosna Visoko Moštre
3.
Josip Mihaljević - Koryo Tg
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko Moštre
2.
Amar Odobašić - Nur
3.
Emin Zaimović - Nur
3.
Alan Zahirović - Olimpic Sarajevo
Kadet A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Dolić - Magone Livno
2.
Eldar Kubat - Bosna Visoko Moštre
3.
Nahid Hasković - H Hvojnica
3.
Eldar Ramić - Novi Grad Sarajevo
Kadet A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samir Mujidagić - K Crni Labudovi Visoko
2.
Adin Čomor - Iskra
3.
Marin Buzuk - H Hvojnica
3.
Arman Mujezinović - Start
Kadet A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko Moštre
2.
Boris GavriĆ - Poskok PosuŠje
3.
Karlo Mihaljević - Magone Livno
3.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
Kadet A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Arman Kulić - Bosna Visoko Moštre
3.
Edin Seferović - Zenica
3.
Jusuf Herceglija - Bosna Visoko Moštre
Kadet A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Anes Hadžiasimbeg - Bosna Visoko Moštre
3.
Faruk Bizović - Šampion
3.
Harun Kremo - Željezničar
Kadet A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Samic - Željezničar
2.
Imran Valjevčić - 94
Kadet A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amer Gladović - Bosna Visoko Moštre
2.
Adijan Džabija - Šampion
Kadet A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jahija Rabihic - Tešanj
2.
Alden Bešlagić - K Crni Labudovi Visoko
3.
Ante Barišić - Šujica
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Terzic - Bosna Visoko Moštre
2.
Petar Dolić - Magone Livno
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - Tešanj
2.
Ady Huseinovic - K Crni Labudovi Visoko
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Gačanin - Šampion
2.
Ahmed Mukača - Šampion
3.
Nail Alic - Tešanj
3.
Harun Sejdinović - Novi Grad Sarajevo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Šampion
2.
Emelin Zahirović - Nur
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko Moštre
2.
Ahmed Čavrk - Olimpic Sarajevo
3.
Šimun TopiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Enis Jusić - Bosna Visoko Moštre
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin Jurešić - Kwon Klopče
2.
Josip Bevanda - Cro Star
3.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Adrian Knežević - Magone Livno
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik JukiĆ - Poskok PosuŠje
2.
Aldin Islamović - Bosna Visoko Moštre
3.
Adin Hodžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Adis Husejnović - Victory
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedim Lisak - Bosna Visoko Moštre
2.
Abdulah Tiro - Koryo Tg
3.
Senad Husetović - Jale
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Abazovic - K Crni Labudovi Visoko
2.
Alen Čović - Centar Hadžići
3.
Muhamed Bejtić - Olimpic Sarajevo
3.
Muhamed Bibuljica - Olimpic Sarajevo
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Mehmed Caluk - Bosna Visoko Moštre
3.
Esad Nukić - Victory
3.
Mihael Kovač - K BuŠko Blato
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Benjamin Ibrahimkadic - Tešanj
3.
Marko ŠatordŽija - Start
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Rijad Ahmic - K Crni Labudovi Visoko
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Skopljak - Zenica
2.
Armin Madeško - Dragon
3.
Adi Leka - Centar Hadžići
3.
Dženan Kozić - Centar Hadžići
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mesinovic - Bosna Visoko Moštre
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kanita Zukić - Fokus
2.
Esma Mujezinović - Zenica
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - Victory
2.
Ajša Smolo - Nur
3.
Aiša Music - Mladost
3.
Nisrin Smajlović - Zenica
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Škulj - Nur
2.
Rahma Mujkić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nives Stanić - Orašje
3.
Amna Zerdo - K Crni Labudovi Visoko
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Ahmic - Tešanj
2.
Esma Sabanovic - Tešanj
3.
Amna Čengić - Bosna Visoko Moštre
3.
Ahmedina Mašala - Victory
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Laković - Novi Grad Sarajevo
2.
Sumejra Spahić - Zenica
3.
Farah Purišević - Bosna Visoko Moštre
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajša Pjano - Šampion
2.
Uma Omanović - Fokus
3.
Lamija Hasković - H Hvojnica
3.
Nejla Imamovic - Bosna Visoko Moštre
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Kajevic - Bosna Visoko Moštre
2.
Amina Ramadani - Bugojno
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Muratović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amna Šamić - Željezničar
3.
Ema Mahmutović - Victory
3.
Džejna Ganibegović - Bosna Visoko Moštre
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kustura - Iskra
2.
Elvira Husejnović - Fenix
3.
Sayra Selimović - Victory
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Kobiljak - Victory
2.
Božana Mioč - Magone Livno
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đena Delić - Nur
2.
Emina Škulj - Nur
3.
Medina Džafo - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alejna Ramović - Šampion
2.
Amina Šahinović - Nur
3.
Anida Mijoč - Nur
3.
Filipa Bakula - Poskok PosuŠje
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Dzejna Pušćul - Nur
3.
Zerina Alajbegović - Nur
3.
Aylin Šarotić - Šampion
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Samra Horman - Iskra
3.
Iva Šetka - Zrinjski
3.
Matea SabljiĆ - Poskok Kočerin
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok PosuŠje
2.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajna Hero - Bugojno
3.
Ema Mulahasanović - Nur
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lajla Ćebo - Victory
2.
Isra Zuban - Nur
3.
Ajana Šehić - Bugojno
3.
Mia Ivanković - Cro Star
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Bubica - Željezničar
2.
Anamarija GaŠpar - Poskok Kočerin
3.
Edvina Cetin - Bugojno
3.
Lamija Močević - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Škulj - Nur
2.
Lamija Dedić - Victory
3.
Matea Ćavar - Koryo Tg
3.
Sumeja Tiro - Koryo Tg
Juniorke -42
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Adela Fafulovic - Iskra
3.
Arduana Spahić - Zenica
Juniorke -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma Kulačić - Kwon Klopče
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Jozefina Krišto - K BuŠko Blato
3.
Nejla Kriještorac - Alfa
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
2.
Aiša Sejdinović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ivona Jurič - Koryo Tg
3.
Zora Landeka - Koryo Tg
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Šampion
2.
Darija Sučić - K BuŠko Blato
3.
Inela Sakić - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Adna Berbić - Nur
3.
Lamija Alihodžić - Centar Hadžići
3.
Hanadi Šarotić - Šampion
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Fiilipa BaŠiĆ - Poskok PosuŠje
3.
Ajna Avdukić - Bosna Visoko Moštre
3.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - Tešanj
2.
Katarina Tolo - Magone Livno
3.
Sara Alčelebić - Magone Livno
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Đaltur - Željezničar
2.
Dženana Sulejmanović - Bosna Visoko Moštre
3.
Amila Džinić - Victory
3.
Alma Trakić - Victory
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Ajla Lemeš - Fenix
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Saša V. Knežević - Magone Livno
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Helena Kesić - Sarajevo
2.
Mihaela Senjak - Poskok PosuŠje
3.
Lejla Mustafic - Tešanj
3.
Martina GaŠpar - Poskok Kočerin
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Majčić - Bugojno
2.
Hanadi Šarotić - Šampion
3.
Alena Pavić - Shenron
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - Tešanj
2.
Nihada Hodzic - Tešanj
3.
Ella Nuci - Mladost
3.
Nika Vukoja - Poskok Kočerin
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - Bugojno
2.
Ružica Križanac - Koryo Tg
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hrvat - Bosna Visoko Moštre
2.
Lamija Husić - Alfa

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi prijava takmičara pozovite:
Vedran Ćubela, +387 63 407 544.